BusApp اولین سامانه رزرو هوشمند خودروهای گروهی در دنیا

درباره ما

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00

شرکت خدمات مسافرتی همسفر گشت ایرانیان در ارائه سرویس ایاب و ذهاب و امور دربستی با بهره گیری از اتوبوس های نسل جدید و مدرن‌ترین مینی بوس‌ها، میدل‌باس‌ها، ون و اتومبیل‌های سواری‌، افتخار دارد تا به صورت 24 ساعته در خدمت هموطنان گرامی در سراسر ایران باشد.
در راستای این مهم، اقدام به کسب مجوزهای رسمی از جمله پروانه کسب از اتحادیه مربوطه، گواهینامه صلاحیت کار از اداره کل سازمان کار و امور اجتماعی استان تهران، پروانه عضویت در انجمن صنفی کارفرمایان شرکت های خدماتی سراسر کشور، کد اقتصادی و... نموده است و با همکاری شرکت مسافربری همسفر مستقر در پارک سوار بیهقی تهران (میدان آرژانتین) با بیش از 30 نمایندگی در کل کشور، توانسته با تاکید بر رضایت‌مندی مشتری و ضرورت ارائه خدمات مناسب و با اعمال مدیریت کار آمد، در جهت حفظ حقوق مسافران  گرامی، گامی بس سترگ در صنعت حمل و نقل مسافربری کشور بردارد.
با درود و با آرزوی سفری خوش و راحت و مطمئن برای شما عزیزان، به خود می‌بالیم که توفیق همراهی شما در سفرهایتان نصیب مجموعه شرکت خدمات مسافرتی همسفر گشت ایرانیان گردد و امید است با ارائه سرویس مطلوب، آسایش و رفاه شما عزیزان را فراهم آوریم.

About us

logo-samandehi


benz   MAN   bw scania   bw volvo   bw renault   bw hyundai

logo-samandehi