BusApp اولین سامانه رزرو هوشمند خودروهای گروهی در دنیا

حریم خصوصی و اطلاعات شخصی

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00

ما متعهد به محافظت از حریم خصوصی شما هستیم و روش‌های قدرتمندی را برای اطمینان از امن و محرمانه بودن اطلاعات دریافت شده از شما به کار می‌گیریم.
    اطلاعاتی که در زمان سفارش درخواست می کنیم شامل نام، آدرس ایمیل، جزئیات آدرس تحویل و اطلاعات پرداخت (شامل اما نه محدود به شماره کارت اعتباری و تاریخ انقضای کارت) می باشند. ما از این اطلاعات برای تکمیل و پردازش سفارش و/یا اطلاع رسانی در مورد آخرین وضعیت سفارش به شما استفاده می کنیم. شما می توانید این اطلاعات را به ما “ندهید”. با این حال، باید درک کنید که با انجام این کار، ما قادر به پردازش سفارش شما نخواهیم بود. همچنین ممکن است از اطلاعات فوق‌الذکر که از شما جمع‌آوری شده است برای نظارت بر استفاده از وب‌سایت، ارائه پشتیبانی فنی، الگوهای مشاهده و ترافیک و دیگر رفتارهای مشتری استفاده کنیم.
    تلاش می‌کنیم که با استفاده از یک سرور ایمن با نرم‌افزاری که همه اطلاعات محرمانه را پیش از ارسال به ما رمزگذاری می‌کند، اطمینان حاصل کنیم که هر گونه ارتباط آنلاین با شما مطابق با استانداردهای عالی حریم خصوصی و ایمنی ما می‌باشد. به علاوه، ما اقدامات قدرتمندی را برای حفاظت از تمام داده‌‌های مشتری در برابر دسترسی غیرمجاز به کار می‌بریم.
    کوکی‌ها، بخش‌های کوچک اطلاعاتی هستند که توسط مرورگر در دیسک سخت یک کامپیوتر ذخیره می‌شوند. کوکی‌هایی که استفاده می‌کنیم، به ما این امکان را می‌دهند که مشتریان و اطلاعات مربوط به آنها را در دفعات بعدی مراجعه بشناسیم، پس دیگر لازم نیست اطلاعات مشابه را دوباره وارد کنید. ما هیچ گونه اطلاعات محرمانه قابل شناسایی را در کوکی های مشتری قرار نمی دهیم. به علاوه، کوکی ها برای دسترسی به اطلاعات وارد شده در سرور امن به کار نمی روند. این اطلاعات فقط زمانی قابل دسترس هستند که نام و شماره ارجاع سفارش خود را وارد کنید.
    ما بدون اجازه صریح از شما، اطلاعات شخصی مشتری (مانند نام، آدرس، شماره تلفن یا نام شرکت) را با (دیگر) اشخاص، معامله نمی کنیم، یا آنها را به فروش یا اجاره نمی گذاریم. همچنین با محدود کردن کارمندان برای دسترسی و استفاده از این اطلاعات، از حریم خصوصی شما محافظت می کنیم. ما ممکن است به شرکت‌های دیگر، اطاعات آماری در مورد وب سایت، الگوهای ترافیک مصرف کننده و مشاهده، شامل فروش‌ها و اطلاعات مرتبط سایت را ارائه کنیم. اگرچه، این اطلاعات به صورت آمار کلی ارائه می شوند و شامل هیچ گونه اطلاعات شخصی قابل شناسایی نخواهند بود.
    ممکن است اطلاعات مربوط به استفاده مشتری از فروشگاه الکترونیکی را افشا کنیم؛ این کار در صورت درخواست قانونی و هنگامی که با حسن نیت باور داریم که افشای اطلاعات برای حفاظت از حقوق خود و/یا مطابق با یک دادرسی قضایی، حکم دادگاه یا روند قانونی عرضه شده به ما است، صورت می گیرد.
حریم خصوصی کاربران؛ امن ماندن اطلاعات شخصی قابل شناسایی شما برای ما بسیار اهمیت دارد. اطلاعاتی که با همسفر گشت ایرانیان به اشتراک می گذارید، نزد ما محفوظ است و هرگز از آنها استفاده تبلیغاتی نخواهد شد. ما داده هایی نظیر نوع دستگاه (سخت افزار) یا مرورگر (نرم افزار) مورد استفاده شما برای مطالعه همسفر گشت ایرانیان را ذخیره می کنیم تا برای بهبود تجربه کاربری و رفع ناهمخوانی ها مورد استفاده قرار دهیم. داده های دیگری نظیر نحوه استفاده شما از همسفر گشت ایرانیان و عادت های مصرف محتوا نیز برای تحلیل رفتار کاربران ذخیره می شوند. ثبت آی پی آدرس شما نیز جزو بدیهیات است.

logo-samandehi


benz   MAN   bw scania   bw volvo   bw renault   bw hyundai

logo-samandehi